Také tento rok přichází Horský resort Dolní Morava s novinkou, která potěší návštěvníky. Pro všechny lyžaře se od nadcházejících jarních prázdnin otevře Snow Fun ski & snb zóna. Vybudovaná je tak, aby poskytla maximum zážitků zkušeným lyžařům i začátečníkům. Na Dolní Moravě si radost z pohybu na sněhu vychutná zkrátka každý!  
Správné stravování je klíčové pro udržení dobrého zdraví a prevenci mnoha onemocnění. Nadváha a obezita jsou často spojovány s rizikovými faktory pro vážná onemocnění, jako je cukrovka. Abychom se vyhnuli těmto zdravotním problémům, potřebujeme vyváženou stravu, která poskytne tělu optimální energii. Pokud vám chybí znalosti a zkušenosti s výživou, je tady DietFreshMenu, firma specializující se na krabičkovou dietu z čerstvých surovin.
Na úpatí Černé hory v Krkonoších leží kouzelné horské lázeňské město Janské Lázně. Vzniklo na místě, kdy byl termální pramen znám už od 11. století. Historie veřejných lázní sahá do 17. století, kdy byly lázně založeny Janem Adolfem Schwarzenbergem. Léčba se zde koncentruje hlavně na pohybové a dýchací ústrojí.
Ať už máte malou, nebo velkou peněženku, může se stát, že budete potřebovat ještě pouzdro na doklady nebo karty. Ostatně, kdo častěji cestuje ví, že mít veškerou hotovost, karty a doklady na jednom místě je velmi nebezpečné. Lépe je si finanční zdroje rozdělit a nemít je uloženy na stejném místě.
Komplex Atlantis je ikonou dubajské hotelové scény. Kombinace ideální polohy v Arabském zálivu s výhledem na panorama Dubaje láká hosty k pobytu v exkluzivních pokojích, k ochutnání špičkové kuchyně i k zábavě v dobrodružném parku. Hotel prošel rekonstrukcí pod kreativním dohledem studia HBA z Dubaje. Společnost Preciosa Lighting byla přizvána ke spolupráci, aby vytvořila osvětlení pro sedm různých prostor v této rozsáhlé budově.
Česká republika je známá tím, kolik krás v sobě skrývá. To potom přináší otázku kam vyrazit na výlet či na dovolenou? Vybrat si můžete mezi kulturou, památkami, městy, zábavou, historií a řadou dalších. Zde vám přinášíme alespoň špetku toho nejlepšího, co Česká republika nabízí.
Každý z interiérů v Plzni od světoznámého architekta Adolfa Loose, se pyšní nejen prvotřídním designem, ale skrývá v sobě také jedinečný příběh. Podobně je tomu také v případě veřejnosti běžně nepřístupného, bývalého bytu továrníka Huga Semlera v Klatovské ulici č.19, který bude veřejnosti zpřístupněn první květnovou sobotu. Z kdysi přepychového bydlení, pro které Loos navrhl překrásný hudební salon obložený mramorem fantastiko, se staly kanceláře. Rodina Huga Semlera byla nucena před druhou světovou válkou uprchnout před nacisty z Čech. V průběhu druhé světové války zde sídlilo místní velitelství wehrmachtu, poté dům využívala Československá armáda.
Známe to všichni. Zaplatíme si vysněnou dovolenou, jenže tím s dovolenou spojené výdaje rozhodně nekončí. Je nutné si pořídit spoustu nových věcí, abychom jednak před ostatními nevypadali jako otrhanci, ale abychom si i doplnili šatník nebo sportovní výbavu o ty věci, které zkrátka právě vůbec nemáme. A jak na to, abychom se úplně nezruinovali, a přitom ani nenakupovali levné šunty?
Váháte, kam se vydat za aktivní dovolenou uprostřed skutečné přírody, zdravým ovzduším, dobrodružstvím i blahodárným klidem? Odpověď je jasná, do Malé Úpy! Ale pozor, Malá Úpa je návyková! Kdo sem jednou přijede, nejezdí jinam.
Druhé největší město Ruské federace bylo založeno roku 1703 carem Petrem Velikým na řece Něvě a na břehu Finského zálivu, což je součást Baltského moře. V letech 1712 až 1917 (s výjimkou roků 1728 - 32) byl Petrohrad hlavním městem Ruska. Původní název Sankt-Petěrburg byl v dobách Sovětského svazu nahrazen jménem Leningrad, ale od roku 1991 je to opět Sankt-Petěrburg (česky Petrohrad). V Petrohradu žije více než 5 milionů obyvatel a je to jeden z nejvýznamnějších ruských přístavů. Hlavním turistickým lákadlem Petrohradu jsou hlavně památky na jeho slavnou historii.
Autobazar 420auto - prodej aut. . секс куннилингус . порно мжм с женой