Plánujete dovolenou a tentokrát jste se rozhodli prozkoumat krásy naší vlasti? Vyberte některý z kempů v srdci tolik oblíbené Jižní Moravy. Právě tam budete mít základnu a můžete se těšit sportu, odpočinku, ale i poznávání okolních krás. Stačí se jen rozhodnout, zda budete „putovat“ nebo chcete jít jen jednu základnu.
Asi 40 kilometrů jihovýchodně od Zlína leží město Slavičín. Toto sídlo s bohatou historickou tradicí zdobí od prosince 2019 nově otevřený zámecký hotel Wichterle s pivními lázněmi a wellness centrem. Pokud si chcete dopřát den, víkend, ale třeba i týden v krásném prostředí se skvělými službami, je pro vás právě tento hotel tou správnou volbou.
Neváhejte a jeďte na rodinnou dovolenou do Litomyšle, do města, které má opravdu co nabídnout a kde působila řada předních českých osobností jako například Bedřich Smetana, Alois Jirásek nebo Božena Němcová. Litomyšl je studnicí kulturních i sportovních zážitků, nádherné město ležící v Pardubickém kraji zapsáno na seznam Světového dědictví UNESCO.
Podle posledních dat je v České republice zhruba 1 600 km cyklostezek, 300 km komunikací vhodných pro cyklisty a okolo 37 tis. km cyklotras. Síť cyklostezek a tras pro cyklisty rok od roku vzrůstá.
Léto je tu a prázdniny za rohem, je tu čas vodních radovánek, nicnedělání, opalování, festivalů a všemožných výletů. Třeba i vy se právě rozhodujete, kam se letos vydáte, a které tuzemské kouty prozkoumáte.
Co byste řekli, že je nejdrahocennějším českým pokladem? Takovým, na který jsou všechny šperky a cenné klenoty krátké? No přece tekuté zlato, náš nejoblíbenější nápoj, pivo. A víte, že pivem si můžete ozvláštnit i vaše víkendové výlety? A nemyslíme tím pár plechovek v batůžku, i když ty se také na výletě neztratí.
Při relaxaci v Lázních Luhačovice myslí nejen na vaše tělo ale i na mysl! Nechte se okouzlit nejen architekturou, čistou přírodou a malebným okolím, ale i bohatým kulturním programem. Ani letos se v Lázních Luhačovice nudit nebudete. Co vše je pro vás připraveno?
Kemp Řásná je v nádherné přírodě. Obtéká jej lesní potok, kolem je spousta mechu, luk, rybníků a cyklistických stezek. Je to tedy ideální kemp pro rodinnou dovolenou.
Ostrava byla už od dob Rakouska-Uherska pevně spojena s průmyslem. Těžba černého uhlí poznamenala město a celý kraj. V „ocelovém srdci republiky“ se dnes už netěží, více než 20 let úspěšně probíhá ekologické „uzdravování“. V současnosti má Ostrava své přírodní lokality, je i významným kulturním a historickým centrem.
Cestování může být pro někoho radostí a koníčkem. Kdo z nás by nechtěl navštívit exotické země, cizokrajné destinace, poznat jiné kultury. V dnešní době se dá cestovat téměř kamkoliv a jedinou otázkou je bezpečnost a finanční možnosti.
Бесплатное Порно видео . порно видео hd . больший сиськи видео