Perfektní dovolená na Vranovské přehradě

Léto je tu a prázdniny za rohem, je tu čas vodních radovánek, nicnedělání, opalování, festivalů a všemožných výletů. Třeba i vy se právě rozhodujete, kam se letos vydáte, a které tuzemské kouty prozkoumáte.

Nemusíte jezdit daleko

Co takhle skvělá tuzemská dovolená přímo u přehrady? Koupání, turistika, půjčovna elektrolodí, elektrokol, památky v okolí, to vše a mnohem více nabízí Vodní nádrž Vranov nebo také chcete-li Vranovská přehrada.

Vranovská přehrada byla založena v roce 1929 – 1933 a je dlouhá zhruba 30 km. Svojí rozlohou je desátá největší v Česku. Vodní nádrž Vranov slouží vedle energetických a vodárenských úkolů i k rekreacím.

V okolí je velké množství typů na výlety:

Státní hrad Bítov – Nejstarší hrad moravsko-rakouského Podyjí.

Státní zámek Uherčice – Byl prohlášen v roce 2001 národní kulturní památku.

Státní zámek Vranov nad Dyjí – Nejhodnotnější světská stavba středoevropského baroka.

Jaroměřice nad Rokytnou - Město je bohaté svým kulturním dědictvím, zejména barokním zámkem a kostelem svaté Markéty

a spousta dalších zajímavých míst jako například zřícenina Cornštejna, Onšovské vodopády, Národní park Podyjí, vodní park camp Bítov město Vranov nad Dyjí, Znojmo, Telč, obec Bítov a jiné.

Ubytování

Lokalita Bítov - Horka a Bítov - Kopaninky

K rekreacím jsou určeny krásné chaty a apartmány v těsné blízkosti přehrady - některé mají přímo po schodech vstup do vody, takže se nemusíte dlouho nikam vláčet na vlastní plážičku, ostatní mají vstup do vody ve vzdálenosti pár desítek metrů.

Chaty jsou čisté, kompletně vybavené a po rekonstrukci. Nacházejí se v horní části přehrady nedaleko hradu Bítov a vesnice Bítov, v úplné blízkosti kempu Bítov v části Bítov Horka a Bítov Kopaninky.

Chaty a apartmány z velké části využívají rodiny s dětmi pro rodinnou dovolenou, menší skupinky přátel a také rybáři.

Nedaleko ubytování je i přístaviště lodní dopravy po Vranovské přehradě.

Chata Omicron

V chatě Omicron je kromě apartmánů také restaurace, kavárna a bistro fresh s míchanými nápoji z čerstvého ovoce. Jako velké plus zde vidíme také půjčovnu kol a elektrokol, kterými si můžete zpříjemnit den v přírodě.

Hned před budovou je také půjčovna elektrolodí, která se vztahuje k pronájmu chaty.

Dále si můžete vybírat z nabídky ubytování v krásné chatě Holiday a úchvatné chatě Marine.

Pokud ještě váháte, neváhejte a objednávejte, dokud jsou ještě volná místa a šance užít si skvělou dovolenou a načerpat novou energii.

фут фетиш видео . escort hot