Tipy na výlety po Praze pro ty, kteří chtějí víc

Praha jinak – s moderním uměním a bez spěchu. Alternativní tvář Prahy. Kromě tradičních míst jako je Karlův most, Hradčany, Vyšehrad, které určitě stojí za navštívení, jsme pro vás připravili i pár míst a tipů, kam v si v Praze zajít, pokud nehodláte spěchat a prodírat se mezi turisty.

Vnitroblock Praha

Pokud si chcete užít trošku umění, jógy, výstav, vernisáží, vydejte se do Vnitroblocku s autentickou industriální atmosférou. V unikátním továrním prostoru, kde se mísí kreativita, design a moderní umění, se skvěle najíte a potěšíte i své umělecké já.

Galerie s názorem

Pokud toužíte po alternativě k Národnímu muzeu a notoricky známým galeriím, vyzkoušejte Centrum současného umění DOX. DOX je multifunkční prostor s jedinečnou koncepcí prezentující současnou moderní architekturu, design, malířství, sochařství i film. Navštívíte kavárny, knihkupectví i designový obchod.

Wellness odpočinek

Po náročném dni plném dojmů z krás Prahy nezapomeňte načerpat novou energii na příští den. Pro náročnější máme tip na wellness hotel v Praze. Dopřejte si klasickou relaxační nebo exotickou masáž, finskou saunu nebo hydromasážní či bylinné koupele v soukromí nebo se svým partnerem a zregenerujte své tělo i mysl.

Tip na ubytování

hotel Praha Holešovice

Pokud byste rádi navštívili Vnitroblock i DOX je nejsnadnější rezervovat si hotel v Holešovicích, kde se oba objekty nachází. Holešovická čtvrť je díky bohatému kulturnímu životu a dostupnosti oceňovaná prestižními cestovatelskými servery a portály jako 15. nejlepší čtvrť v Evropě. Ať už se v Praze chystáte trávit čas jakkoliv, nejlepší radou je najít si ubytování v blízkosti veřejné dopravy, která vás snadno dopraví po celé Praze. Vyzkoušejte Boutique hotel, se kterým díky poloze jen pár metrů od stanice metra, 3 minuty pěšky od vlakového nádraží a bezvadnému napojení na D1, máte Prahu na dosah ruky.