Lázně zámeckého hotelu CHATEAU MCELY se rozšiřují

Přírodní zámecké lázně „MCELY SPA“ vznikaly po dobu šesti let v rámci citlivé rekonstrukce zámku Chateau Mcely a přilehlého anglického parku.

Jejich jedinečnost spočívá v propojení různorodých interiérových a exteriérových prostor, kdy se celý zámecký komplex stává současně lázeňským prostorem. Tři prostorné a originální soukromé terapeutické apartmány Med, Perly a Hedvábí nabízejí relaxační a inspirující prostředí pro výjimečné lázeňské zážitky nejen pro hotelové hosty, nýbrž i pro širokou veřejnost.

Apartmán „Perly“ se nachází přímo v zámecké budově, „Hedvábí“ najdete v nejvyšším patře zámecké věže, zatímco nově otevřený terapeutický apartmán „Med“, který má podobu celodřevěného lázeňského hexagonálu, je umístěn v zámeckém parku. Medový altán stojí na místě původního včelína a mimo jiné v sobě ukrývá dřevěnou káď pro dvě osoby. Relaxaci v ní umocňuje průzračná koupel ve vodě z mcelské studánky, praskání dříví v krbu i výhled na jezírko a vzrostlé stromy.

Provádějí se zde léčivé bylinné terapie, inspirované místní tradicí Devatera kvítí, které zbaví tělo stresu a napětí. K dokonalé očistě těla i mysli poslouží zbrusu nová venkovní sauna, romantickou atmosféru pak navodí koupel pod širým nebem ve vířivce, která je v provozu po celý den za každého počasí. Novinkou je také biotopické koupací jezírko, které doslova vybízí ke zchlazení nejen za horkých letních dnů, ale i v zimě po prohřátí v sauně. Jezírko je plněno vodou z místní studánky a v duchu ekologického cítění Chateau Mcely se čistí pouze přírodním způsobem – mechanickou filtrací za pomoci kamínků, štěrků a vodních rostlin.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.