Sen o vlastním domě v dřevěném provedení

Ještě stále se nedokážete zbavit myšlenky na vysněný rodinný dům a spokojený život? Stejnou myšlenku sdílí mnoho lidí a není se čemu divit, ne každý aktuálně bydlí tak, jak si vždy přál. Důležité je nevzdávat se svých snů a přemýšlet o jejich realizaci.

 

Ta je nyní mnohem snadnější prostřednictvím dřevostaveb. Dům ze dřeva, mnoho lidí si pod tím představí romantický srub nebo dokonce bytelnou horskou chatu. Pokud je řeč o moderních dřevostavbách, tak jsou obě myšlenky trochu zcestné, moderní dřevostavby jsou prakticky k nerozeznání od běžných domů, jelikož dřevo je zejména součástí konstrukce domu.

Vybírání dřevostavby

Dřevostavby se staví nejčastěji na klíč, populární jsou zejména dřevostavby Olomouc. Výhradní poskytovatelem dřevostaveb je u nás firma Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. Její dřevostavby se staly domovem již pro nespočet lidí a to hlavně proto, že pochopili její výhody. Aktuálně poptávka po dřevostavbách velmi roste a může za to zejména osvěta. Zmíněná společnost staví hlavně dřevostavby na klíč, jde o luxusní rodinné domy i bungalovy, které svým interiérem i exteriérem evokují precizní vzhled a nadstandardní komfort.

Čím jsou dřevostavby lepší

Výhody dřevostaveb si lze nejlépe představit tak, že se porovnají s běžným zděným domem, kterých je v České republice zatím většina. Dřevěné domy se velmi rychle staví, čímž se zcela liší od zděných domů. Doba výstavby obvykle nepřesáhne 3 měsíce a stavět je možné v jakémkoliv ročním období a sice díky absenci mokrých procesů.

Namísto cihel nebo tvárnic tvoří základ dřevstavby pevné dřevěné KVH hranoly, které jsou doplněné o desky FERMACELL a vnitřní izolaci ISOVER. Jde o pokročilé materiály, které dřevostavbám zajistí štíhlé obvodové stěny a perfektní tepelnou izolací. Na stejné zastavěné ploše nabídnou, oproti zděným domům, podstatně více místa. Jsou zárukou vysoké odolnosti, energetické nenáročnosti, nízké ceny a v neposlední řadě i příjemného prostředí. Zaujaly vás dřevostavby? Pokud ano, můžete si je nechat postavit také a stát se jedním z mnoha šťastných majitelů, kteří své rodině zajistili úchvatný rodinný dům pro příjemný a spokojený život.

Sen o vlastním domě v dřevěném provedení

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.