Ubytování v chatě nebo chalupě

Stále větší oblibě se těší rodinné dovolené v pronajaté chatě či chalupě. V dnešní uspěchané době mnozí z nás vyhledávají právě tento druh odpočinku.

Nabídka na pronájem soukromých chat a chalup se rok od roku rozšiřuje. Důvodem je klid a pohoda, které ubytování v soukromí umožňuje. Tuto příležitost vyhledávají v první řadě lidé nevlastnící chatu nebo chalupu. Ale i majitelé těchto objektů se aktivně zapojují do výměnných akcí.

Výhodou je možnost domluvit si dovolenou s přáteli, známými nebo i s cizími lidmi a vaše chata či chalupa vám může přinést finanční efekt v době vaší nepřítomnosti. Sami pak můžete trávit dovolenou v soukromí a za menší náklady, než například v hotelu. Přitom budete mít k dispozici stejné, nebo i lepší podmínky. Máte i možnost výběru zvolit si ubytování, které bude vyhovovat vašim představám, bude součástí přírody a v dostatečné vzdálenosti od jiných obydlí. Jedním ze skvělých tipů je Ubytování U Effoucha na Lipně.

Ubytování v chatě nebo chalupě

Základní informace

Majitelé chalupy U Effoucha svou chalupu nově zrekonstruovali a zapojili se do projektu Ubytování v soukromí. Nabízejí jen prověřené objekty, neboť s jejich majiteli se osobně znají. Hosté mají veškeré pohodlí a na majitele se mohou obrátit s jakýmkoliv dotazem a požadavkem, který je řešen k jejich maximální spokojenosti. Do projektu se mohou zapojit i další majitelé chat a chalup. Nejprve je autoři a provozovatelé projektu prověří, aby měl každý zájemce jistotu, že jeho dovolená bude naplněna pouze příjemnými pocity a zážitky.

Co nabízí ubytování U Effoucha

Kompletně zrekonstruovaná chalupa se nachází v obci ve vesnici Slupečná 10 km od Frymburka. Ubytováni budete v krásné přírodě zhruba 1000 m od Lipna. V chalupě najdete 7 lůžek ve třech ložnicích, kuchyň se sporákem, varnou konvicí, lednicí a mikrovlnku. Sociální zázemí sestává ze dvou koupelen s WC, vanou a sprchovým koutem. V obytné místnosti je krb, bezdrátový internet, DVD a televize. Před chalupou je k dispozici ohniště s grilem. Kolaři si mohou svá kola uschovat v garáži. Zhruba 1 km je odsud supermarket, aquapark s bazénem, tenisový a squashový kurt a také úžasná bobová dráha. 10 km chůze je to ke skiareálu. Turistickou atrakcí je stezka korunami stromů na vrchol Kramolína u Lipna nad Vltavou.

Ubytování v chatě nebo chalupě

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.