Tipy na výlet za českým pokladem

Co byste řekli, že je nejdrahocennějším českým pokladem? Takovým, na který jsou všechny šperky a cenné klenoty krátké? No přece tekuté zlato, náš nejoblíbenější nápoj, pivo. A víte, že pivem si můžete ozvláštnit i vaše víkendové výlety? A nemyslíme tím pár plechovek v batůžku, i když ty se také na výletě neztratí.

Poradíme vám, kam vyrazit za zajímavými ryze pivními zážitky.

Trošku jiný plzeňský pivovar

Že je Plzeň metropole piva, je známá věc. Víte ale, že tam najdete i další, možná zajímavější pivovar než Plzeňský Prazdroj? A to Pivovar Purkmistr v městské části Černice. Tady nejen, že vaří skvělé pivo, ale také zde nejdete stylové pivní lázně, restauraci s hotelem, bowling a wellness zónu. To už za výlet kousek dál od centra stojí. Můžete si objednat i speciální víkendové pobyty s vařením piva nebo prohlídkou pivovaru, to vše na stránkách zážitkové agentury ESENNCE.cz

Rožnovské pivní lázně

V Rožnově pod Radhoštěm mají také své pivní lázně. K lázeňství zde přistupují tradičním způsobem, který kombinují s lehce alternativními přístupy. Můžete si tady tedy i dopřát exotičtější procedury, včetně masáží, aromaterapie nebo dokonce fotografování aury. Ale i konzervativní milovníci piva zde budou spokojeni, klasická pivní koupel doplněná neomezenou konzumací piva bude vyhovovat každému.

Do společnosti stejně naladěných

Kdo poslouchá rock, vyráží každoročně na rockové festivaly, příznivci vybraného jídla si nenechají ujít žádný z vyhlášených food festivalů, a milovníci dobrého piva? I na ty se myslí a tak je léto nabité pivními festivaly po celé republice. Na co se na takovém pivním festivalu můžete těšit? Nejrůznější druhy piva, samozřejmě, doprovodný hudební program, pouťové atrakce, grilování, soutěže…Přehled nadcházejících pivních akcí si můžete nastudovat zde.