Kemp Řásná - nádherná a levná dovolená

Kemp Řásná je v nádherné přírodě. Obtéká jej lesní potok, kolem je spousta mechu, luk, rybníků a cyklistických stezek. Je to tedy ideální kemp pro rodinnou dovolenou.


Ubytování je v chatách. A spousta teplé vody ve sprchách. Je stále horká, protože je ohřívána tepelným čerpadlem od firmy Master Energy, spol. s r.o. To říkají i návštěvníci. Dříve tam byl 1000 litrů elektrický bojler, a ten byl velký žrout peněz. Vedení rozhodlo, že pořídí solární systém. Zhotovitel je přemluvil, že mnohem výhodnější bude tepelné čerpadlo. Taky že je, nezávislé na počasí, zato vždy spolehlivě a levně dodává teplou vodu.

Sprchující se nejsou časově omezeni. Naopak, klíče od sprchy od nich odkupují hosté z vedlejšího kempu, který má bojler elektrický. Voda teče jen pár sekund, takže zůstanou pod sprchou namydleni. 

Nízké náklady zajišťují levný provoz, komfort a pohodlí. A tím zajišťují velké tržby a větší zisky. O tom to je. Peníze, které neodevzdáte elektrárnám, vám zbydou.

Proč kupovat teplo v létě, když je ho všude kolem plno zadarmo?

Týdenní dovolená pro 2 lidi nás vyšla na 4.000,- Kč. Odpočinete si, v nádherné přírodě, neutratíte, můžete si nasbírat mnoho borůvek. Všem to doporučujeme. 

Autor: Ing. Pavel Sýkora
Zdroj: www.masterenergy.cz

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.