Hotel Botanique je zázemím pro vaše toulky Prahou

Cestování může být pro někoho radostí a koníčkem. Kdo z nás by nechtěl navštívit exotické země, cizokrajné destinace, poznat jiné kultury. V dnešní době se dá cestovat téměř kamkoliv a jedinou otázkou je bezpečnost a finanční možnosti.

Cestovní kanceláře nabízí řadu nabídek, o kterých se našim předkům ani nesnilo. Afrika, Egypt, Austrálie, Skandinávie, Čína… Mnohdy ale procestujeme celý svět a neznáme krásná místa, která nabízí zem, ve které žijeme.

Praha je na předních místech žebříčku nejvyhledávanějších měst světa. Jednou z nejkrásnějších částí je Staré Město pražské. Historické místo, kde vás ohromí nádherná architektura a každá památka má svůj příběh. Nachází se na pravém břehu řeky Vltavy a od roku 1784 patří ke královskému městu Praha. Naleznete zde Staroměstské náměstí se Staroměstskou radnicí a orlojem, který byl sestrojen kolem roku 1410 za pomoci skvělého matematika a astronoma Jana Šindela. Sochařská výzdoba vyšla z dílny Petra Parléře. Orloj má v sobě zabudován vesmírný astroláb pro určování polohy hvězd a Slunce.

Na Staroměstském náměstí najdete kostel Matky Boží před Týnem a kostel sv. Mikuláše, středověký měšťanský Dům u kamenného zvonu, celní dvůr Ungelt, pomník Mistra Jana Husa, palác Kinských… A to je jen náměstí. Obecní dům, Klementinum, Karlův most, Prašná brána – všechny tyto památky můžete objevit, vydáte-li se po královské korunovační cestě.

K poznání historické Prahy je třeba mít vhodné zázemí. Naleznete jej blízko Starého města, Hotel Botanique vám nabízí příjemné moderní ubytování s veškerým vybavením, kvalitní kuchyní a stylovým barem s osvěžujícími koktejly pro unavené cestovatele. A po odpočinku se do srdce města dostanete vždy pohodlně pěšky Královodvorskou a Celetnou ulicí nebo nastoupíte na stanici metra Florenc, která je poblíž hotelu.

Ubytování na Florenci splní vaše očekávání - prostorné místnosti, příjemný interiér, fitness centrum přímo v hotelu, ochotný personál. Můžete si vybrat pro svůj pobyt z několika variant pokojů: rodinný pokoj, pokoj s manželskou postelí, pokoj superior king, dvoulůžkový pokoj. Místnosti jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, připojením na internet, miniledničkou a setem na přípravu kávy a čaje.

Hledáte-li konferenční hotel, i v tomto případě je Hotel Botanique pro vás připraven. Má dostatečnou kapacitu konferenčních místnosti např. pro školení, zasedání, pracovní setkání i workshopy.

Speciální nabídkou hotelu jsou výhodné podmínky při rodinných víkendových pobytech. Možností je i romantický prodloužený víkend v Praze, na který se nezapomíná.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.