Apartmány v centru Českých Budějovic

Jihočeské město na soutoku řeky Vltavy a Malše, které založil Přemysl Otakar II. a kde naleznete řadu historických památek včetně proslulé Černé věže – to jsou České Budějovice

.

Pokud tady chcete strávit dovolenou a přemýšlíte o ubytování v Českých Budějovicích, je skvělým tipem penzion s apartmány Zadní Mlýn. Toto místo, které vám doslova učaruje, má výbornou polohu přímo v centru města a nachází se v klidné části u řeky Vltavy.

Apartmány České Budějovice, které najdete v Zadním Mlýně, jsou vhodné i pro romantický pobyt ve dvou, nebo jako příjemné a pohodlné zázemí při služebních cestách. I po náročném pracovním jednání si zde můžete skvěle odpočinout. Zrovna tak tu najdou veškeré pohodlí a příjemné prostředí aktivní rodiny s dětmi, pro něž je turistika tím nejlepším odpočinkem.

České Budějovice jako na dlani

Ubytování České Budějovice centrum, které nabízí Zadní Mlýn, má všechny výhody pobytu ve středu města a zároveň je výchozím bodem k výletům do okolí. Jak při služební cestě, tak v období dovolené, máte všechno potřebné na dosah ruky. V blízkosti penzionu jsou úřady, nákupní centra, ale i historické památky. Proslulá dominanta města – Černá věž – jde vidět přímo z oken apartmánů.

Jestliže přijedete vlastním vozidlem, nemusíte mít obavy o parkování a bezpečnost. Nedaleko ubytování je k dispozici hlídané parkoviště.

České Budějovice ubytování a město samotné nabízí svým návštěvníkům příjemné a klidné prostředí, které je jako stvořené pro relaxaci. Samotná lokalita, kde je Zadní Mlýn postaven, vás upoutá upravenou zelení a čerstvým ovzduším, což je spolu s tekoucí Vltavou dokonalým balzámem pro duši. Z apartmánů se snadno vydáte i na pěší procházky, například právě k soutoku Vltavy s Malší, který je nedaleko odtud. Milovníci kol hojně využívají cyklostezky, ty je zavedou až k zámku Hluboká.

Pokud dáte přednost ubytování České Budějovice a zvolíte pohodlné prostředí těchto apartmánů, určitě vás zaujme Zadní mlýn na břehu Vltavy. Majitel penzionu vám o něm prozradí spousty zajímavostí. Díky jeho příjemnému vystupování a vstřícnosti se sem mnozí hosté rádi vracejí.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.