S karavanem zažijete úžasnou dovolenou

Cestování s karavanem je pohodlnější než jakýkoliv jiný způsob. Vezete si totiž svůj domeček přímo za sebou, aniž byste museli někde shánět ubytování.

Karavan vám tak na cestách přinese pohodlí, které jste dlouho postrádali. Všichni známe spaní v autech, kdy nás bolí za krkem a je nám to nepříjemné. Na dovolenou se vám pojede daleko lépe, když budete mít zajištěno ubytování předem. Spoustu zájezdů totiž na fotografiích vypadá úplně jinak. Pokud toužíte po rodinné dovolené po vlastní ose a nechce se vám za karavan vyhazovat zbytečné peníze, nemusíte si ho kupovat, stačí si ho půjčit - půjčovna karavanů.

Výhody cestování v karavanu

Na cestách se tak stanete daleko nezávislejšími a budete moci navštívit i místa, kde byste se ve stanu nebo pod širákem báli spát. Karavan si můžete půjčit na delší dobu, než je 21 dní. Klidně s ním buďte u moře celý měsíc a vychutnáte si čerstvý vzduch a přímořské klima. Karavany Knaus, Wilk a Weinsberg jsou útěchou každému, kdo nechce utrácet v cizině ani v Čechách za all inclusive, když si ho v klidu dopřeje ve vlastním karavanu.

Vybavení karavanu

Karavany jsou velmi slušně vybaveny, jejich součástí je kuchyňka, koupelna a dveřní moskytiéra. Takové výhody si jistě zamilujete. Při vaření vám nebude hmyz lítat do nádobí a vy tak připravíte své jídlo snadno a rychle.

V karavanu se spí dobře, protože se tu cítíte v bezpečí. K lůžku je k dispozici přehoz, kterým bez problémů upravíte postel a vyrazíte k vodě bez dlouhého zdržování. Nezkazí se vám ani jídlo, je tu velká lednice. Z lednice tak jídlo spokojeně přihřejete v mikrovlnce, takže vás nemusí trápit fakt, že je studené. Po koupeli v moři se osprchujete v soukromí a nemusíte se mačkat na pláži nebo čekat na sprchu v kempu.

Půjčovna obytných přívěsů www.hykro.cz vám poskytne maximální komfort. Slibovaný hotel není zdaleka na takové úrovni, jak jste očekávali, ale karavan si prohlédnete dopředu a víte, do čeho jdete. Navíc dobrodružství s ním vám zaručí výpravy s kamarády jedinečného rázu. V bezprostřední blízkosti moře, žádné dlouhé túry od hotelu, to je paráda. Obytné přívěsy jsou aktuálně dostupnější než kdy předtím. Díky nízkým cenám je možnost vypůjčení karavanu velmi výhodná a vyplatí se obzvláště, pokud cestujete s celou rodinou.