Maďarsko a termální lázně pro vaše zdraví

Když se řekne Maďarsko, člověka napadnou různé asociace: čardáš, kulinářské speciality, víno, Balaton a samozřejmě  lázně.

I v Budapešti – hlavním městě Maďarska, které je turisty často navštěvováno – je světově proslulý lázeňský komplex. Termální lázně jsou prostě v této zemi „rodinným stříbrem“ a řada lidí navštěvuje Maďarsko právě kvůli nim.

V dnešní době není problém vycestovat za hranice a využít služeb cestovních kanceláří. Ty nabízí léčebné i relaxační pobyty v zahraničí. Např. v zimních měsících je velmi příjemné prohřát se v bazénech s teplou léčivou vodou a přitom si odpočinout od každodenních starostí. Navíc Maďarsko je velmi zajímavou zemí s osobitými tradicemi a výbornou kuchyní.

Jednou z cestovních kanceláří, která se specializuje na tento druh pobytů, je CK Kareta Tour. S ní máte možnost navštívit – mimo jiné – tato místa:

Lázně Bükfürdö – nejmladší a přesto velmi oblíbené

Lázně Bük vznikly náhodou, při výzkumných naftových vrtech roku 1957 vytryskl minerální teplý pramen. Dnes už můžete využívat moderní termální i rekreační bazény, které jsou venkovní, polokryté i vnitřní. Například v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük jsou pro vás připraveny služby na vysoké úrovni a vynikající kuchyně. Wellness procedury, relaxační masáže, aroma terapie. To vše a mnoho dalšího i s léčivými účinky minerálního pramene vám nabízí termální lázně Bük.

Hévíz a jeho jedinečné jezero

Léčivé jezero Hévíz je největším jezerem s teplou vodou a rašelinou na světě. Voda se sírou, hořčíkem a vápníkem má až 35 stupňů, prostředí termálních lázní a okolí je díky odpařování vody takřka bez alergenů. NaturMed Hotel Carbona připravil pro vás terapeutické procedury a wellness, které připomínají starý Řím. Saunový ostrov, solárium, vodní hladina 1000 m2, perličové postele… Maďarská a mezinárodní kuchyně, výborné kávové a čajové speciality, apartmány a pokoje pro postižené a alergiky – v tomto hotelu o vás bude skvěle postaráno.

Z nabídky CK Kareta Tour si jistě vyberete. Jsou tu i termální lázně Sarvár - vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak seniory. Nebo lázeňské hotely na Margitině ostrově, přímo v hlavním městě Budapešti.
Odpočiňte si a udělejte něco i pro své zdraví. Termální prameny ve spojení s wellness procedurami vám pomohou při zdravotních obtížích i celkové regeneraci. Maďarsko vás překvapí pohostinností a vysokou úrovní služeb.

NaturMed Hotel Carbona

andělské číslo 2222 význam