Kam v březnu na hory? Co třeba do Livigna.

Rádi byste v březnu vyrazili ještě na hory na lyže? V italském Livignu si můžete i na jaro zalyžovat, nabrat síly a dopřát si relaxaci v zahraničí.

Proč si vybrat Livigno?

Livigno patří mezi nejvýše položené náhorní plošiny v Evropě. Díky své nadmořské výšce, která sahá až k 1816 m. Kvůli výborným sněhovým podmínkám si jej oblíbili nejen vrcholoví sportovci, ale také rodiny s dětmi. Děti mají možnost zajímavého vyžití. Poblíž lyžařské školy je v horní části sjezdovky Carossello 3000 Gondola k dispozici dětem speciální svah (Boarder Zoo) s širokými zatáčkami a osázený pozoruhodnými siluetami zvířat.

Pokud je přestane bavit lyžování, můžou si zařádit na 100 m dlouhé sáňkařské dráze. Adreanalinový zážitek navodí Tubing slope, což je sjíždění vysokého kopce na nafukovacích kruzích. A v centru města se i ti úplně nejmenší mohou zabavit v Livin´ Ice Parku, který byl vystavěn z 8000 m³ sněhu.

Park Aquagranda to je především zábava a relaxace

Skvělým odreagováním po lyžování je Wellness Park „Aquagranda Active You“. Na své si v tomto parku o rozloze 10.000 m² přijdou nejen malí, ale i také dospělí. Je rozdělen do několika oddělení. Každé přináší jiný druh zábavy.

Park Aquagranda

Máte rádi tobogany anebo vodní klouzačky? Vyzkoušejte Slide&Fun, v níž najdete atrakce až 100 m dlouhé. Chcete si dopřát relax? Zóna Wellnes&Relax je stvořena přímo pro vás. Vyzkoušejte si bio nebo finskou saunu, turecké lázně nebo solnou jeskyni. V sektoru Fitness&Pool se vám bude určitě líbit 25 m dlouhý bazén a také moderní posilovací stroje. Kromě dalších služeb určitě navštivte slunnou terasu s občerstvením.

домашнее порно большие . лесбиянки бесплатно