Jaké hotely navštívit

Vybírání destinací pro dovolenou je příjemnou činností. Pokud se ovšem nemůžete rozhodnout, jaký hotel si pro ubytování rezervovat, mohou nastat komplikace.

Nemáte-li ještě jasno, kam letos vyrazit na dovolenou, můžete získat inspiraci z pestré palety pobytů v hotelech, kterou nabízí na svých internetových stránkách cestovní kancelář Cestolino.cz.

Mezi jednotlivými hotely jsou rozdíly ve vybavení, stravovacích možnostech, ale i v lokalitách, ve kterých jsou umístěny. Některé z nich lze rozhodně doporučit a o pravdivosti údajů se můžete sami přesvědčit.

Arabia Azur Resort

K nejnavštěvovanějším destinacím v Egyptě patří Hurghada, kde se můžete ubytovat například v hotelu Arabia Azur Resort. Má vynikající polohu přímo u pláže a na své si zde přijdou především milovníci rekreačního potápění. Ti mohou obdivovat úžasný korálový útes. Dobré podmínky jsou tu i pro ostatní vodní sporty, ale i pro rodiny s malými dětmi.

Výhodou hotelu je malá vzdálenost od letiště (8 km) a od starého centra Hurghady (6 km), kde lze obdivovat místní kolorit a nakoupit upomínkové předměty. Hotel tvoří několik dvoupatrových budov, které stojí kolem velkého bazénu. Najdete v něm všechny služby, od směnárny, přes lékařskou službu, až po 4 restaurace, kavárnu, diskotéku a bary. V rámci all inclusive můžete využívat všech zařízení, včetně služeb přilehlého hotelu Bel Air. Snad jedinou nevýhodou je množství lidí na pláži i u bazénu, neboť hotel disponuje 526 pokoji.

Funtazie Club Calimera Akassia Swiss Resort

V Egyptě jsou i další rezorty, z nichž lze doporučit Funtazie Club Calimera Akassia Swiss Resort. Na tomto odkazu se dozvíte všechny potřebné informace o rozsáhlém hotelovém komplexu v udržovaných zahradách. Ubytování je určeno pro náročnější klienty, komplex je umístěn cca 40 km severně od letiště Marsa Alam.

Happy Life Rezort

Výborné jsou i recenze hotelu Happy Life Rezort. Ten je přímo u písčité pláže, 25 km na jih od Marsa Alam. Najdete v něm všechny potřebné služby včetně programu all inclusive.

Utopia Beach Club

Skvělé je i hodnocení hotelu Utopia Beach Club v oblasti El Quseir. Hotelový komplex leží v krásném prostředí, nabízí veškeré služby typické pro Egypt a pro turisty je snad jedinou nepříjemností neustálá nabídka „trhovců“ s upomínkovými předměty přímo na pláži. Ale i to patří k místní kultuře.