Jak řešit akutní nedostatek peněz v zahraničí?

Dovolená nás nezřídka vyjde dráž, než čekáme. Hluboko do kapsy přitom nemusíme mít až po návratu z dovolené, ale už během ní, kdy nám, po všech těch platbách v půjčovnách všeho možného, prodejnách suvenýrů apod. nezbývají ani na zaplacení hotelu či dopravu zpět na letiště. Jak podobnou situaci řešit, to Vám řekneme na následujících řádcích…

Stačí přitom, kdy už sebe budete mít platební kartu ke svému bankovnímu účtu a přístup k internetu, plus samozřejmě osobní doklady. Pak už Vám nic nebrání v tom, abyste mohli požádat o rychlou půjčku, díky které můžete mít peníze na svém bankovním účtu už do 60 minut od uzavření Vaší žádosti o půjčku*

Celý proces žádosti o půjčku probíhá online s tím, že půjčené peníze Vám přijdou na bankovní účet, který jste zadali ve své žádosti.

Například u společnosti Kouzelná půjčka pak můžete získat jako nový klient až 10 000 Kč, pokud si u této společnosti půjčujete pravidelně, poskytne Vám až 50 000 Kč. To vše se splatností až 30 dnů, což je dostatek času na to, abyste se finančně vzpamatovali s dovolené a měli z čeho půjčku zaplatit (v lhůtě 30 dnů Vám již velmi pravděpodobně přijde výplata, ze které následně můžete půjčku zaplatit).

Pokud máte bankovní účet u některé z 10 finančních institucí, kde jej má zároveň společnost Kouzelná půjčka (viz. zde), můžete své peníze čekat ve stejný den, ve kterém je odešle Kouzelná půjčka.

Jak již bylo zmíněno výše, peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 60 minut od uzavření Vaší žádosti o půjčku, což je doba, v rámci které se nestane nic dramatického. Pokud ráno zjistíte, že nemáte na zaplacení hotelu, můžete onu hodinu počkat někde ve vestibulu (pokud již musíte vyklidit byt), pokud nemáte na zaplacení dopravy na letiště, mohou Vám peníze přijít dříve, než se stačíte taxíkem na ono letiště přesunout.

Pokud se dostanete do situace, kdy budete peníze potřebovat opravdu rychle, neváhejte se obrátit s žádostí o rychlou půjčku na společnost Kouzelná půjčka.

Pozn. O rychlou půjčku raději žádejte s dostatečným časovým předstihem a peníze, jež si hodláte půjčit, nevažte k žádnému výdaji dříve, než je budete mít skutečně na účtu.

*Při splnění všech podmínek společnosti Kouzelná půjčka