Dovolená v Rakousku

Vydat se na dovolenou do Rakouska se specialistou na tuto nádhernou alpskou zemi, znamená vsadit na jistotu. Cestovní kancelář Traveller zajišťuje letní i zimní pobyty v těch nejhezčích rakouských destinacích již od roku 1990. Pro všechny zájemce dokáže připravit dovolenou prakticky na míru podle individuálních představ a požadavků klienta. Právě tato služba je specializací cestovní kanceláře Traveller.


Kam na dovolenou?

 

Rakousko je zemí mnoha tváří a dovolená Rakousko klienty nadchne, rádi se sem vracejí. Oblíbené jsou především Alpy - nejvyšší evropské pohoří. Dále zde najdete spoustu krásných jezer ledovcového původu. Krásná údolí kolem řeky Dunaj lemovaná vinicemi, historické památky ve velkých i malých městech, upravené hrady a zámky a spoustu dalších zajímavostí. Každému zájemci dokáže cestovka zajistit jeho dovolenou snů.

Pro milovníky lyžování je dovolená v Rakousku ideální variantou. Najdete zde upravené sjezdovky ve vynikajících alpských střediscích, kde vám cestovka zajistí skipasy se slevou, v akčních týdnech dokonce zdarma. Nabídka cestovní kanceláře je pestrá, klienti mají na výběr např. pohodovou dovolenou pro rodiny s dětmi, relaxační pobyty s využitím wellness a termálních lázní, ale i poznávací pobyty ve Vídni, Innsbrucku nebo v Salzburgu, kde je známá solná komora Rakousko.

K oblíbeným patří lyžařské pobyty v termálních oblastech, kde můžete spojit lyžování na ledovci s odpočinkem a relaxací v lázních a wellness studiích. Lyžařská centra v Rakousku jsou jak pro náročné lyžaře, tak pro úplné začátečníky a děti. Kromě lyžařů si v rakouských alpských centrech užijí i snowboardisté. Mají k dispozici skvělé snowparky a speciálně upravené tratě, o kterých má cestovní kancelář Traveller dokonalý přehled a doporučí vám pobyt podle vašich požadavků.

Doporučené destinace

  • Hotel Alpenkrone, Filzmoos je umístěn v klidné části nad městečkem s krásným výhledem, asi 10 min. pěšky od centra. Přibližně 18 km odtud se nachází termální lázně a doporučit lze výlet na ledovec Dachstein v Ramsau, což je od hotelu 15 km a kde se lyžuje i v létě. Hotel samotný má svou restauraci, bazén, wellness, saunu, fitness, solárium i možnosti k zábavě, jako je kulečník, stolní tenis apod.
  • Hotel Zum Waidegger Wirt je rodinného typu, 15 km od něho je jezero Pressegger See se zábavním vodním parkem a 5 km od hotelu jsou lanovky a sjezdovky vyhlášeného střediska Nassfeld. Jeho okolí nabízí možnosti turistiky, cyklistiky, rybaření, raftingu, golfu a koupání. Toto místo potvrzuje, že dovolená v Rakousku u jezera je nezapomenutelná.
  • Hotel Sonngastein na okraji městečka Bad Gastein s výhledem na Vysoké Taury, 600 m k jezeru, nedaleko golfové hřiště. Ideální místo pro dovolenou s dětmi, které mohou do 18 let využívat all inclusive.

Dovolená v Rakousku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.