Dovolená u moře nemusí být drahá

Dovolená u moře nemusí být tak drahá. Levná dovolená u moře lze zařídit, i když mnoho lidí šetří, jak může. Investovat do odpočinku je velmi potřebné, člověk by měl ze života vždy něco mít a nemusí to být ani předražená záležitost.

Tradiční dovolená v Chorvatsku nabídne všechno, co pro příjemný pobyt, dokonalou relaxaci a příjemnou zábavu sami potřebujete. Čeká vás průzračný Jadran, horké slunce, nevšední gastronomie s čerstvými rybami a plody moře, historické, kulturní a přírodní památky a klidná i temperamentní atmosféra jihu.

Chorvatsko a levná dovolená u moře

Z Česka jezdí do Chorvatska lidé velice rádi. Je zde nejlepší poměr cena - výkon. Nádherná a pestrá destinace je cenově dostupná asi pro všechny. Nejznámější letoviska jsou na Istrii, v Dalmácii, nebo na Makarské riviéře, která vás ohromí majestátním pohořím Biokovo, či na ostrově Hvar, kde najdete klid a pohodu. Navštivte i úchvatné perly vnitrozemí, jako třeba národní park Paklenica nebo Plitvická jezera, která proslavil Vinnetou a film Poklad na Stříbrném jezeře. Vyznavače turistiky, raftingu nebo horolezectví dovolená v Chorvatsko určitě nadchne.

chorvatsko 2

Levná dovolená u moře v Itálii či Řecku

Levná dovolená u moře na vás čeká i v Itálii. Pláže, hory i historické památky vás nadchnou. Zaručenou volbou je město Bibione s rozlehlými písečnými plážemi a s mírným vstupem do moře. Město má poklidnou atmosféru vhodnou i pro rodiny s dětmi. Jsou zde i restaurace, diskotéky a promenády. Pokud neradi pouze ležíte pod slunečníkem, zkuste windsurfing nebo paragliding. Můžete zamířit i do Benátek 100 km od Bibione. Zažijete romantickou atmosféru na černých gondolách nebo použijete parníček. Mezi nejoblíbenějších turistické lokality patří řecký ostrov Rhodos. Řecko je plné antických památek, výborného jídla a pití. Můžete se slunit se na pláži, popíjet koktejly a plavat v průzračném moři. Levnou dovolenou do těchto destinací také můžete zakoupit v akci předem nebo na poslední chvíli.