Dovolená autem u Baltského moře

Máte dost přecpaných pláží v Itálii a Chorvatsku? Baltské moře má spoustu výhod ve srovnání s některými přelidněnými rekreačními centry ve Středozemí. Moře si můžete užít po cestě 400-600 km, jde o nejbližší moře z ČR. Navíc nemusíte řešit dálniční známky ani mýtné! Vydejte se na polský poloostrov Hel nebo třeba na německou Rujánu.

Poloostrov Hel

Pokud máte dost přelidněných pláží, ale moře byste si rádi užili do sytosti plus ještě něco navíc, vydejte se do Polska na poloostrov Hel. Pláže s bílým pískem jsou stovky metrů dlouhé, lemují je piniové lesy, které dodávají Baltu osobitost. Přímořské stavby připomínají skandinávské vesničky s gotickými kostely i starými majáky. Balt je ideálním místem pro ty, kteří si neužívají tropické teploty, které panují v jižní Evropě a někdy i u nás. Osvěží vás větřík, ale přitom si užijete slunečné počasí. Teplota moře se pohybuje maximálně do 25 stupňů. Pláže jsou rozlehlé, mělké s velmi jemným a čistým pískem. Cenově je dovolená na polském poloostrově velmi příznivá. Ubytování je možné sehnat za 350 Kč na pokoj/den, ušetříte i na cestování – neplatíte žádné mýtné ani dálniční známky. V přímořských oblastech si užijí milovníci čerstvých ryb na všechny možné způsoby, rybí bistra jsou na každém rohu. K Baltu se můžete vydat i se svými čtyřnohými miláčky na oficiálních psích plážích se vyřádí nebo jen tak odpočívat v proutěném košíku, do kterého si můžete i uložit věci. Právě chladnější podnebí bude vašemu pejskovi svědčit. 90 % turistů jsou Poláci a jsou k turistům velmi přátelští.

Rujána

Na německou Rujánu dojedete autem za dopoledne. Z hlediska teploty vody, podnebí a čistoty pláží a vody je na tom Rujána stejně dobře jako Hel. Rovinatý terén přeje cyklistům. Množství cyklostezek si užijí milovníci aktivní dovolené na kolách i na inline bruslích. Mnoho turistů uvítá i to, že zde nenajdete žádné otravné prodejce kabelek, brýlí či jiných nevkusných suvenýrů. Připravte se na nudisty, kteří patří k místnímu koloritu jako stálý svěží vítr. Pokud vás jedno nebo druhé obtěžuje, seženete na každém rohu zástěnu a máte soukromí. Stejně tak jako v Polsku i zde budete milovat proutěné koše. Dovolená vás vyjde i v Rujáně levněji než v Itálii nebo Chorvatsku. Ceny v supermarketu jsou o málo vyšší než v ČR. Zapomeňte na párek v rohlíku! Dejte si raději rybu v žemli – uzená, pečená, smažená, kořeněná, přírodní. Užijete si do syta lososů, tresek a dalších čerstvě nalovených ryb.

русское домашнее порно . порно хуй . Порно