Co zajímavého mě čeká na Kypru?

Kypr je rozmanitým řeckým ostrovem, který láká stále více turistů. Přinášíme vám několik tipů a rad na to, abyste si dovolenou na Kypru užili na maximum.

Jestliže se i vy chystáte na dovolenou na Kypru, možná by se vám mohlo hodit několik praktických informací. Ty zaměříme především na to, jakým místům byste se rozhodně neměli vyhýbat. Prozradíme vám, kde na vás čekají dech beroucí přírodní krásy a zároveň vám doporučíme komfortní hotýlek, v němž můžete nalézt to správné zázemí pro celou svoji rodinu.

Kam vyrazit na Kypru?

Pomineme-li místo, které budete na Kypru okupovat, nabízí se samozřejmě bezpočet možností, kam vyrazit. A nutno podotknout, že je pouze stěží stihnete projet během týdenního či desetidenního pobytu.

Velkou zajímavostí je například vinařské letovisko Limassol, kde na vás čeká patřičná degustace. Ujít byste si neměli nechat ani antické lázně Kurion nebo archeologický park Paphos. Kapitolou samou o sobě je hlavní město Kypru Nikósie. To je doslova protnuto překrásnými pamětihodnostmi.

Dále lze jmenovat město Pafos a Petra tou Romiou.

Kde se na Kypru ubytovat?

V tomto směru vám můžete navrhnout dvě populární a vyhledávané oblasti. Je to Ayia Napa, kde se tyčí Stamatia hotel. Potěšit vás může nadstandardní výbava, stravování formou All-inclusive a pláž vzdálená jen 50 m. Pomýšleno je samozřejmě i na ty nejmenší. Využít lze dokonce hlídání dětí.

Druhou oblastí je Kyrenia. Tam by měl do popředí vašeho zájmu padnout hotel La Hotel resort. Toto město se nachází v severní části ostrova. Samotný komplex je pak umístěn jen 200 m od pláže. Náročnějším zákazníkům nebudou chybět například dvě hotelové restaurace včetně barů a možnost realizace fakultativních výletů.

Pusťte se do poznávání Kypru s tou správnou vervou a hlavně v kombinaci s pohodlným, komfortním a všestranným ubytováním. To vám v plné míře nabídnou oba výše zmíněné hotely. Více si o nich můžete přečíst na portálu Cestolino.cz.