Apartmány Nassfeld v Jižním Rakousku jsou pro dovolenou jako stvořené

Rakouský Nassfeld patří mezi desítku top lyžařských středisek v této alpské zemi. Je umístěno v nádherné krajině na jihu Rakouska, kterou tvoří úchvatná skaliska Dolomit. Bezprostřední okolí Nassfeldu je jako stvořené pro ideální dovolenou.

Předností střediska a jeho okolí je krásná příroda, jezera a především jedinečná poloha na jižních svazích, kde panuje slunečné počasí téměř 300 dnů v roce. Turisté zde najdou perfektní ubytování i jedinečné podmínky pro lyžování. K dispozici je celkem 19 moderních apartmánů v těsné blízkosti sjezdovek, které jsou vzájemně propojeny a jejich celková délka dosahuje úctyhodných 110 km. Můžete využívat i zajímavé slevy na skipasy.

Krásná dovolená

Dovolená v Nassfeldu nabízí vše, co si lze od zimního pobytu přát. Apartmány Nassfeld jsou moderně vybaveny a potvrzují skutečnost, že spolu s krásnou přírodou a množstvím sjezdovek je Nassfeld hodnocen jako nejmodernější středisko rakouských Alp. Apartmán Nassfeld překvapí české turisty českou recepcí a televizí naladěnou na české vysílání.

Apartmány Nassfeld v Jižním Rakousku jsou pro dovolenou jako stvořené

Proto se zde každý český návštěvník cítí jako doma a jako bonus si může užívat nádhernou přírodu rakouských Korutan a kvalitní lyžování. Hosté mají k dispozici apartmány se dvěma až osmi lůžky a veškeré pohodlí, které si lze jen představit. Kromě jiného je jim k dispozici krásná zimní zahrada, z jejíž tropické zeleně se mohou kochat výhledy na zasněžené vrcholy Dolomit. K perfektnímu odpočinku slouží Sauna Haus, relaxovat můžete ve společenské místnosti nebo na grilovací terase. Hosté přijíždějící vlastním vozidlem mají k dispozici bezplatné parkoviště přímo u apartmánového domu. To vše činí z ubytování Nassfeld jedinečnou příležitost kombinace aktivního a pasivního způsobu trávení dovolené.

Dolomity jihorakouských Alp nabízejí typickou alpskou přírodu, pohostinnost místních lidí a také možností poznávat místní kulinářské speciality. Proto je to ideální destinace i pro letní dovolenou. Na výběr je celá spousta turistických tras jak pro náročné, tak i pro rodiny s dětmi. Pěší túry, cyklovýlety, možnost věnovat se horolezectví, nordic walkingu, raftingu na divoké vodě a další dobrodružství, to vše můžete zažít o dovolené v jedinečném prostředí rakouského Nassfeldu.

Apartmány Nassfeld v Jižním Rakousku jsou pro dovolenou jako stvořené

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.